Kontakt

Kontakt

 

Kontakta oss gärna för mer och aktuell information om våra olika verksamheter.

Här nedan hittat du Seriestorms kontaktuppgifter.

 

Projektledare

Sara Taub Mkelle

sara@myllerkultur.se

 

Kommunikatör

Sandra Chinery-Hesse

sandra@myllerkultur.se

 

Adress:

Marketenterivägen 1

415 28 Göteborg

telefon: 070-750 80 69

 

 

 

 

 

 

Seriepedagoger Malmö

Una Holmquist

una.holmquist@seriestorm.se

 

Ylva Oknelid

ylva.oknelid@seriestorm.se

 

Seriepedagog Kramfors

Sebastian Gunnesson

sebastian.gunnesson@kramfors.se

Seriepedagoger Huddinge

Astrid Tolke

astrid.tolke@seriestorm.se

 

Malin Skogberg

malin.skogberg@seriestorm.se

 

 

 

Copyright @ All Rights Reserved